Черкаси

Братко Магдалена Владиславіна

Оприлюднено

Братко Магдалена Владиславіна – соціолог, має багаторічний досвід організації та проведення кількісних та якісних соціологічних досліджень, працювала у системі центрів служб для сім’ї та молоді, центрів зайнятості населення та у приватній консалтинговій компанії.

У 2007-2011 роках обіймала посаду координатора навчальної діяльності Центральноукраїнському регіональному навчальному центрі «Фундації Україна – США», одночасно проводячи дослідницьку та тренерську діяльність. Протягом останніх років співпрацює з Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика як координатор міжнародних проектів, експерт, тренер та аналітик.

Була співвиконавцем багатьох програм та проектів у сфері розвитку місцевого самоврядування, залучення громадськості, співпраці органів влади зі ЗМІ. Сертифікований тренер з муніципального менеджменту Інституту врядування ім. Карла Вінсона Університету Джорджії (США), координатор та експерт чисельних спільних українсько-польських проектів, що реалізуються спільно з Фундацією розвитку місцевої демократії (Польща).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *