Черкаси

Колісник Оксана Михайлівна

Оприлюднено

З лютого 2007 по теперішній час –– консультант, експерт, тренер Черкаської експертної групи (в минулому – Центральноукраїнський регіональний навчальний центр) Інституту Демократії імені Пилипа Орлика (ІДПО).

Координатор, адміністративний асистент і тренер низки спільних з Фундацією розвитку місцевої демократії (FRDL) (Польща) проектів: «Клуби громадського діалогу. Громадське сприяння реформі самоврядування в Україні», «Сприяння сільському мікропідприємництву в Україіні», 9 проектів напрямку „Прозора Україна” сприяння реформуванню системи адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, асистентом проекту „Запровадження етичного та ефективного управління та формування громадського контролю”, що виконувався в рамках проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна”.

Також брала участь у спільному проекті ІДПО та „Голосу громадськості” „Залучення громадян до стратегічного планування розвитку м. Чернігів”, провела ряд тренінгів для громади м. Канів, сільських громад Чигиринського району (Черкаська обл.), Олександрійського та Світловодського районів (Кіровоградська область) на замовлення Українського Фонду Соціальних Інвестицій).

До того часу – регіональний кореспондент всеукраїнських муніципального бюлетеню „Партнери” та журналу „Аспекти самоврядування” інформаційний спеціаліст Центральноукраїнського регіонального навчального центру Фундації „Україна – США”.

Ще раніше – працювала у місцевих засобах масової інформації, помічником-консультантом Народного депутата України, на промисловому підприємстві.

За освітою – фізик-викладач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *