Останній з циклу онлайн майстер-клас для фіксерів буде присячений питанням безпеки, – АНОНС

26 квітня 2024 року (п’ятниця) з 9.00 до 12.00 на платформі Zoom відбудеться заключний майстер-клас онлайн курсу «Практичне фіксерство. Допомагаємо світу дізнатися правду про Україну», який започаткував Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

Тренінг «Інформаційна стійкість у час війни: напрацьовуємо навички» – анонс

Як відрізнити інформування від дезінформації? Чи з безпечних джерел ми черпаємо новини? Чи розуміємо, як захистити себе та близьких від ворожих інформаційних маніпуляцій? Про ці та інші аспекти медіаграмотності йтиме мова під час тренінгового спілкування в Полтаві.

ІДПО проводить третій майстер-клас онлайн курсу «Практичне фіксерство. Допомагаємо світу дізнатися правду про Україну», – АНОНС

29 березня 2024 року о 9.00 на платформі Zoom відбудеться третій з циклу майстер клас для тих, хто цікавиться роботою фіксера або вже працює за цим фахом. Тема зустрічі: “Журналісти, фіксери і етика: сумісність чи несумісність?”

ІДПО проведе тренінг з протидії дезінформації для спільноти Маріупольського державного університету, – АНОНС

28 березня (четвер) 2024 року Інститут демократії імені Пилипа Орлика проведе тренінг з протидії дезінформації «Як не стати «провайдером брехні» для студентів та викладачів Маріупольського державного університету, що після захоплення рідного міста російськими окупантами продовжує свою діяльність у Києві.

Навчання для фіксерів відбудеться в Одесі – АНОНС

21 березня (четвер) Інститут демократії ім. Пилипа Орлика проводить в Одесі майстер-клас “Фіксери та журналісти: особливості роботи ЗМІ під час війни”. Захід розрахований на всіх зацікавлених отримати базові знання професії фіксера або локального продюсера — людини, яка є сполучною ланкою між іноземними журналістами та місцевим середовищем у висвітленні будь-якої події (зокрема, війни), і стати тим, хто допомагає іноземним журналістам орієнтуватись в процесах, що відбуваються в країні, координувати роботу медіа групи, організовувати інтерв’ю та зйомки.

Новий майстер-клас ІДПО в рамках онлайн-курсу для фіксерів відбудеться 29 лютого

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика анонсував другий з чотирьох запланованих заходів в рамках онлайн курсу «Практичне фіксерство. Допомагаємо світу дізнатися правду про Україну». Майстер-клас на тему “МІЖКУЛЬТУРНІ ВІДМІННОСТІ – ЧОМУ ВОНИ ВАЖЛИВІ» відбудеться у четвер, 29 лютого, з 9:00 до 12:00.

ІДПО проведе тренінг з протидії дезінформації для студентів фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, – АНОНС

6 лютого 2024 року Інститут демократії імені Пилипа Орлика проведе тренінг з протидії дезінформації «Як не стати «провайдером брехні» для студентського активу та, зокрема, здобувачів освіти за спеціальністю «видавнича справа та редагування» фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.