«Як протидіяти дезінформації?» – анонс онлайн-тренінгу

23 квітня 2022 року о 10:30 відбудеться онлайн-тренінг із протидії дезінформації для журналістів і активістів громадського сектору декількох областей України. Організатор тренінгу – Інститут демократії ім. Пилипа Орлика.

Як не стати мішенню сучасної російської інформаційної війни та ефективно протидіяти дезінформації? – анонс тренінгу

5 квітня о 10:00 відбудеться онлайн-тренінг із протидії дезінформації. Організатори тренінгу – Інститут демократії ім. Пилипа Орлика і Вінницький прес-клуб.

Тренінг з медіаграмотності «Як протистояти інформаційним впливам у часи маніпуляцій та дезінформації?» у Чернігові – анонс

Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує представників Центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, управлінь соціального захисту м. Чернігів (та області) взяти участь у тренінгу з медіаграмотності «Як протистояти інформаційним впливам у часи маніпуляцій та дезінформації?»

Онлайн-дискусія «Регіональні медіа Хмельниччини: нинішній стан та перспективи» – анонс

27 вересня у понеділок о 12.00 відбудеться онлайн-дискусія на тему «Регіональні медіа Хмельниччини: нинішній стан та перспективи», під час якої буде представлено результати моніторингу Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

Тренінг: «Як сприймати інформацію критично і розпізнавати медіаманіпуляції» – анонс

Забагато інформації навалюється на Вас щодня? Не вся вона виявляється правдивою? Отже, як захистити себе; зрозуміти, коли нами маніпулюють або намагаються це зробити? Як навчитися розрізняти пропаганду та звичайну інформацію? Як розпізнати, де нам нав′язують фейк замість розповіді про реальні події? Про це й інше піде мова на тренінгу для тих, хто хоче орієнтуватися в інформаційному просторі.

Епоха репутації

Тренінг: «Як не стати маніпульованим і як не бути маніпулятором: основи медіаграмотності для громадських лідерів» – анонс

24 вересня 2021 року, у п’ятницю, у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України відбудеться тренінг «Як не стати маніпульованим і як не бути маніпулятором: основи медіаграмотності для громадських лідерів».