Онлайновий тренінг «Навички інформаційної стійкості»: долучайтеся 22 вересня – анонс

Тренінг проведуть: медіаекспертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика, доцентка кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, заслужена журналістка України Алла ФЕДОРИНА та медіаексперт Сумського прес-клубу, фахівець із медіакомунікацій Олексій ГВОЗДИК.

Анонс: онлайн-тренінг «Як виявляти російську пропаганду за допомогою комп’ютерного аналізу текстів. Прості інструменти для початківців»

13 вересня о 15:00 відбудеться онлайн-тренінг «Як виявляти російську пропаганду за допомогою комп’ютерного аналізу текстів. Прості інструменти для початківців».

Якісні медіа vs пропаганда: наш фронт у медіапросторі воєнної доби – анонс

15 вересня 2023 року (п’ятниця) Інститут демократії ім. Пилипа Орлика у партнерстві з Дніпровським Центром журналістської солідарності НСЖУ в онлайновому форматі проведуть тренінг «Якісні медіа VS Пропаганда: наш фронт у медіапросторі воєнної доби».

Тренінг «Дезінформація як зброя: що протиставимо? Інформаційна безпека в час війни» – анонс

Тренінг для представників місцевого самоврядування, громадських активістів, медійників, освітян, студентів і старшокласників, загалом усіх, хто не хоче бути обдуреним, але хоче протистояти інформаційній агресії.

Анонс: фінальний тренінг в Екстернаті ІДПО – «Невербальні елементи медіа контенту» – відбудеться в Києві

20 липня 2023 року в Києві відбудеться тренінг для редакторів і дизайнерів регіональних медіа, що беруть участь в Екстернаті Інституту демократії імені Пилипа Орлика. Тема шостого, фінального, модулю навчання – невербальні елементи медіа контенту. Ділитися сучасною практикою оформлення журналістських матеріалів із колегами буде дизайнер-верстальник, викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну КНУ імені Тараса Шевченка Сергій Шашенко.