Харків

Микола Польовий

Оприлюднено

Експерт з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Кандидат історичних наук (1997), доктор політичних наук (2011), професор.

Донецьк

Ірина Черниченко

Оприлюднено

Експерт з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Закінчила факультет журналістики Московського державного університету, спеціалізувалася на кафедрі телебачення і радіо.

Донецьк

Олена Самойленко

Оприлюднено

Координаторка проекту з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Журналістка, редакторка, медіатренерка та медіаекспертка.

Донецьк

Тетяна Строй

Оприлюднено

Координаторка з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Медіатренерка, медіаекспертка, журналістка, виконавча директорка ГО «Донецький прес-клуб».

Одеса

Михайло Штекель

Оприлюднено

Експерт з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Журналіст. Останні три роки – корреспондент Радіо Свобода в Одесі.

Львів

Ольга Шостак

Оприлюднено

Координаторка з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Голова Львівського прес-клубу, член Національної спілки журналістів України.

Чернівці

Любов Василик

Оприлюднено

Координатор з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Докторка наук із соціальних комунікацій, завідувачка кафедри журналістики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Членкиня НСЖУ.