Наталка Габор

Учасниця експертної групи ІДПО з моніторингу друкованих та онлайн видань. Кандидат філологічних наук («журналістика»), завідувачка кафедри нових медій ЛНУ імені Івана Франка.

Орест Семотюк

Член експертної групи ІДПО з моніторингу друкованих та онлайн видань. Кандидат політичних наук, докторант кафедри нових медій ЛНУ імені Івана Франка.

Микола Польовий

Експерт з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Кандидат історичних наук (1997), доктор політичних наук (2011), професор.

Ірина Черниченко

Експерт з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Закінчила факультет журналістики Московського державного університету, спеціалізувалася на кафедрі телебачення і радіо.

Олена Самойленко

Координаторка проекту з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Журналістка, редакторка, медіатренерка та медіаекспертка.

Тетяна Строй

Координаторка з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Медіатренерка, медіаекспертка, журналістка, виконавча директорка ГО «Донецький прес-клуб».