Воєнний баланс негативу і позитиву: новий актуальний кримінал та портрети полеглих героїв

Кримінальна хроніка – це те, що віддавна стало вагомою частиною щоденних новин. Спершу вона посідала поважне місце у друкованих виданнях, а з часом закономірно поширилася і на онлайн…Проте, воєнні реалії сьогодення істотно вплинули на цю тематику

Донецькі медіа працюють в умовах, коли майже неможливо бути локальними

Зважаючи на те, що паперові видання в Донецькій області не виходять вже декілька місяців, єдиним джерелом актуальної достовірної інформації залишаються саме інтернет-сторінки зареєстрованих медіа, зокрема, газет і радіо.

Коли постійно під прицілом: ворожі обстріли Нікополя суттєво змінили тематику місцевих медіа

До липня Нікопольський район Дніпропетровщини, який простягається правим берегом Каховського водосховища, що й відділяє його від окупованих на цей час районів Запорізької та Херсонської областей, жив напруженим, але відносно тихим прифронтовим життям.

Війна не забрала у чиновників бажання «піаритися»

Сумські експерти констатували: замовні немарковані матеріали у час війни мінімізувалися і наразі не займають великої частки в контенті друкованих і онлайн видань. Проте політична «джинси» та «паркетні» публікації не відступили далеко, стоять на чатах. Причому чиновники часто піаряться на виконанні своїх прямих посадових обов’язків.

Місцеві видання надалі поширюють повідомлення з сумнівних джерел

Я не вірю, що на тих сайтах, які буду згадувати, є проросійськи налаштовані люди. Навпаки – впевнена у протилежному. Тим більш важливо зауважити ті речі, які сприймаєш як сумнівні. Адже якщо вони «проскакують» на новинних стрічках, значить, варто від такого застерегти.