Книга про “хороших росіян” поїде у Францію з “нехорошим” французом
Декілька екземплярів книги “Деконструктори правди” пан Мішель забрав з собою у Францію. “Мене, дійсно, дуже цікавить ця праця”, – зазначив французький гість.
Статті експертів інституту та запрошених авторів.
Декілька екземплярів книги “Деконструктори правди” пан Мішель забрав з собою у Францію. “Мене, дійсно, дуже цікавить ця праця”, – зазначив французький гість.
Комунікація між владою і суспільством залишається традиційно слабкою ланкою української демократії. Вона не задовольняла суспільні запити при жодному Президентові України. При Володимиру Зеленському ця проблема особливо гостра, адже під час війни потрібна максимальна згуртованість влади й народу, бо від добре налагодженої комунікації залежить сила суспільства і перемога України.
Неспроможність стримати конфлікт призвела до величезних страждань і геополітичних зрушень. Чому США не взяли на себе зобов’язання перед НАТО?
З одного боку, Росія уособлює щось дуже старе – світ задиристих імперій, які вторгаються в менші країни, захоплюють їхні ресурси та навіюють їхнім народам думку про їхню неповноцінність. Але це також і щось дуже нове, що має на озброєнні корупцію, злочинні мережі, вбивства і технологічно керовані психологічні операції для підриву відкритих суспільств. І якщо демократії не діятимуть, щоб зупинити це, цю згубну модель наслідуватимуть по всьому світу.
Цією статтею ми завершуємо цикл публікацій про проблеми, які заважають журналістам Румунії та Молдови оперативно та якісно висвітлювати війну Росії в Україні.
Бойкот Путіним річниці Женевських конвенцій ще більше демонструє його погляди на міжнародне гуманітарне право і закони війни.
План війни Володимира Путіна був простим. Російські танки мали в’їхати до Києва, а спецназ мав захопити ключові будівлі і підняти російський прапор. Операція – завоювання України і встановлення маріонеткового уряду – мала б зайняти близько трьох днів. Захід, звичайно, жахнувся б. Але – рано чи пізно – він неохоче визнав би цю нову і велику російську реальність. Однак, через два з половиною роки після повномасштабного вторгнення, тріумфальний парад, який Путін планував провести на київському Хрещатику, так і не відбувся.