Алла Федорина

Як вижити гіперлокальним, але гіперважливим ЗМІ?

Онлайнова дискусія «Свобода медіа під час війни», сесія «Виживання редакцій та їхні потреби під час війни», стала, по суті, першою з початку повномасштабної збройної агресії Росії професійною розмовою з медійних проблем у країні та тих викликів, до яких хтось був готовий, хтось не готовий, але змушений прийняти, бо – війна.

Кремль атакує незалежну журналістику в Україні

Незалежна журналістика є найзапеклішим ворогом для Кремля. Адже саме професійні журналісти розвінчують пропагандистські кремлівські міфи про «спецоперацію» в Україні та «високоточні» удари РФ, які нібито нікому не шкодять.

Джилліан МакКормак, Internews: Я б не хотіла бачити світ, де бідні люди не можуть отримати доступ до інформації

Останнім часом чимало інтернет-медіа в Україні почали залучати фінансування від своєї аудиторії через різноманітні моделі краудсорсингу та членських спільнот. Над залученням цих та інших джерел комерційного фінансування працюють навіть ті медіа, які свого часу були створені виключно грантовим коштом… Про ці процеси «Детектор медіа» поговорив із директоркою Internews в Україні Джилліан МакКормак.

Харків

Після Кернеса: як харківські сайти висвітлюють мерські передвиборчі перегони

31 жовтня у Харкові відбулися позачергові вибори мера. Згідно із екзитполами, в лідерах Ігор Терехов – від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», виконувач обов’язків міського голови після смерті Геннадія Кернеса.
Тож харків’яни визначилися зі своїми кандидатами, але наскільки якісним та професійним було інформування виборців з боку ЗМІ? Для того, щоб зрозуміти це, ми вирішили проаналізувати висвітлення передвиборчої кампанії популярними харківськими виданнями.