В Сумах відбувся тренінг «Інформаційна стійкість у час війни: відпрацьовуємо навички»
Тренінг «Інформаційна стійкість у час війни: відпрацьовуємо навички» відбувся в Сумах у межах освітніх проєктів Інституту демократії імені Пилипа Орлика.
Тренінг «Інформаційна стійкість у час війни: відпрацьовуємо навички» відбувся в Сумах у межах освітніх проєктів Інституту демократії імені Пилипа Орлика.
Залучення грантів для багатьох локальних редакцій виглядає як лотерея, але насправді це системна рутинна робота. 21-22 травня 2026 року консультантка з фандрейзингу та менторка з медіаменеджменту Анастасія Шибіко провела для 10 редакцій, що навчаються в Екстернаті ІДПО, тренінг з грантрайтингу і наголошує: «чарівної кнопки» не існує, проте є чіткий алгоритм, який перетворює спроби на перемоги.
27 травня Інститут демократії імені Пилипа Орлика проводить навчання з медіаграмотності в Сумах.
21 і 22 травня 2026 року локальні редакції, які навчаються в Екстернаті ІДПО, візьмуть участь в онлайн-тренінгу «Грантрайтинг та грантовий менеджмент». Тренеркою цього навчального модулю стала Анастасія Шибіко – співзасновниця та керівниця Вільного Радіо (Бахмут, Донеччина), консультантка з фандрейзингу та менторка з напрямку медіаменеджменту.
Головний виклик, про який йшла мова на тренінгу Екстернату ІДПО, що відбувся 27 та 30 квітня для редакторів локальних редакцій, – як конвертувати лояльність паперової аудиторії у цифрову прибутковість?
27 квітня у Житомирі відбувся тренінг на тему «Як залишатися стійкими до інформаційних впливів у часи нестабільності», який організував Інститут демократії імені Пилипа Орлика за підтримки Internews.
27 квітня 2026 року (понеділок) у Житомирі відбудеться тренінг для людей віком 60+ «Як залишатися стійкими до інформаційних впливів у часи нестабільності?» (адреса: вул.Михайлівська,12)