Росія закрила авіасполучення з Туреччиною, реагуючи на підтримку Стамбулом України – Наталя Беліцер

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

Окрім політичної складової, це рішення могло бути обумовлено й фінансово-економічними міркуваннями, тобто намаганнями залишити в Росії кошти, які мали бути витрачені за кордоном. А серед ключових курортних місцевостей, куди можуть бути спрямовані туристичні потоки, називають і тимчасово окупований Крим, курортний сезон в якому під загрозою зриву через критичну ситуацію з водопостачанням, – пояснила Беліцер

Виклики та реалії місцевих медійників у центрі уваги науковців

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

На обговорення журналісти, науковці та практики виносили питання викликів регіональної медіасфери, проблем медіалогії як синтезу наук, дискурси, проблематику та поетику публіцистики, перспективи медіаекології, медіапсихології та медіаосвіти, а ще стан мови в медіапросторі та багато інших актуальних питань.

Occupied Crimea and Donbas in View of Vectors of Ukraine’s Regional and Global Integration

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

On 23 February 2021, the Center for European Studies of the Rutgers State University of New Jersey (USA) organized an online workshop on “Post-Soviet Spaces: Conflagrations and Integrations” with the aim to discuss the impacts of disputed territories within post-Soviet space on the European integration process.

Українські та міжнародні організації закликають президента України ветувати законопроєкт про захист викривачів суспільно важливої інформації в Україні

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

Ми, організації, які підписалися нижче, приєднуємося до цього листа від Опікунської ради Міжнародної мережі викривачів (WIN), щоб закликати керівництво країни забезпечити ефективність закону, який захищає тих, хто ризикує своєю кар’єрою заради боротьби з корупцією, та накласти вето на запропонований законопроєкт, що підриває ефективний захист викривачів суспільно важливої інформації в Україні .

Медіарух підтримує санкції щодо каналів Медведчука та закликає не переслідувати працівників

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

Медіарух також закликав журналістів не наражати на ризик свою репутацію й не працювати на пропагандистські ресурси, а також дбати про професійну етику і стандарти.

Медіарух закликає поліцію розслідувати дії ВГО «Журналісти проти корупції» та утриматися від переслідувань активістів за коментарі в медіа

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

Медіарух наголошує, що практика продажу журналістських посвідчень особам, які не здійснюють журналістської діяльності та не дотримуються етичних норм професії, підриває довіру до журналістів та медіа і має бути припинена.

Які фейки поширюють у медіа про COVID-19?

Оприлюднено Залишити коментарОпубліковано в Новини

Теорія змови світових еліт щодо COVID-19 найбільше поширюється в українських соцмережах, кількість маніпулятивних публікацій у реформованих ЗМІ, згідно із моніторингом ІДПО, – значно менша. Про це йшлося під час радіо-ефіру на «Суспільному: Культура», до якого долучилася аналітикиня ІДПО Наталія Стеблина.