Хакатон зібрав фактчекерів з усієї України для розробки антифейкових креативів

Києві відбувся хакатон «Євроінтеграція без дезінформації», організований Представництвом Європейського Союзу в Україні в межах «Проєкту з підвищення обізнаності та посилення стійкості до дезінформації про ЄС в Україні». Захід зібрав журналістів та громадських діячів з різних куточків України. Протягом дня ми вчилися створювали креативи для протидії ворожій пропаганді. 

У Дніпрі вчилися протидіяти прихованим впливам російської пропаганди

Сьогодні багатьом українцям добре знайоме поняття пропаганди. Особливо гостро про це почали говорити після повномасштабного вторгнення. І якщо з відкритою пропагандою все більш-менш зрозуміло, то набагато складніша ситуація із замаскованою. Саме це проблемне питання досвідчені медійники та журналісти-початківці розбирали під час тренінгу, який організував Інститут демократії імені Пилипа Орлика у партнерстві з Дніпровським центром журналістської солідарності НСЖУ.

Медіаосвіта від ІДПО: ланцюгова реакція

Тренінг з медіаграмотності провела в онлайовому форматі для фахівців освіти Машівської сільської територіальної громади Полтавщини експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика, доцентка кафедри журналістики та філології Сумського державного університету Алла Федорина.

Про фіксерство по-новому: у Дніпрі провели майстер-клас для професійних медійників та журналістів-початківців

Сьогодні практично жоден сюжет міжнародних ЗМІ про війну в Україні не обходиться без фіксерів. Із їхньою роботою вже знайомили журналістську спільноту Дніпропетровщини, але війна триває і увага іноземних медіа до ситуації в країні не зменшується. Тому Інститут демократії ім. Пилипа Орлика у партнерстві з Дніпровським центром журналістської солідарності НСЖУ провів новий майстер-клас: «Фіксери та журналісти: особливості роботи ЗМІ під час війни».