Проект «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», розпочатий Інститутом громадянського суспільства за підтримки Європейського Союзу, спрямований на прискорення процесів децентралізації в Україні.
Проект «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», розпочатий Інститутом громадянського суспільства за підтримки Європейського Союзу, спрямований на прискорення процесів децентралізації в Україні. Діяльність у рамках проекту сприятиме реалізації Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації в Україні та ефективному реформуванню публічної влади в країні. Команда проекту працює над підтримкою процесу децентралізації в Україні, розбудовою спроможних громад та формуванням ефективної публічної влади.
Детально про умови конкурсу тут.
В рамках проекту оголошується конкурс місцевих грантів, спрямований на підтримку процесів децентралізації в частині застосування законодавства щодо добровільного об’єднання громад в Україні.
Завдання конкурсу:
• Формування спроможності робочих груп, що працюють з територіальними громадами в процесі їх добровільного об’єднання, задля ефективної та результативної реалізації процесу децентралізації;
• Покращення інформованості мешканців об’єднаної громади щодо цілей, завдань та перспектив такого об’єднання.
• Підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад для роботи в нових умовах, з новими повноваженнями та ресурсами;
• Створення максимальних можливостей участі мешканців громад у процесах планування території, бюджетного планування, благоустрою, через широке впровадження механізмів місцевої демократії в процес добровільного об’єднання громад, у тому числі через підготовку статутів об‘єднаних громад;
До участі в конкурсі запрошуються: українські громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, що мають досвід аналітичної роботи у сфері розвитку місцевого самоврядування, регіональної політики, партнерства з місцевими органами влади, проведення громадських заходів і тісної співпраці зі ЗМІ.
Географія конкурсу: в рамках конкурсу будуть підтримуватися заявки українських громадських об’єднань, що сприятимуть добровільному об’єднанню громад Київської, Одеської, Івано-Франківської, Львівської, Донецької та Луганської областей (за винятком окупованих територій), і які мають необхідні матеріальні ресурси і кваліфікований персонал та здатні реалізувати відповідний проект.
Як подавати заявку?
Аплікаційну форму, форму для підготовки логічної моделі, а також інструкції з заповнення аплікаційної форми, логічної моделі та підготовки бюджету заявки можна знайти на веб-сайті ФСЄ в Розділі «Рекомендації» http://eef.org.ua/ua/rekomendatsii.html або веб-сайті Інституту Громадянського Суспільства http://www.csi.org.ua
Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: konkurs@eef.org.ua не пізніше 23:59 1 вересня 2015 р.
Питання щодо цього оголошення про конкурс та процедур, пов’язаних із ним, можна надсилати у письмовій формі на електронну адресуyuriyp@eef.org.ua до 7 серпня 2015 року.