«Співпраця волонтерів зі ЗМІ – про що варто і не варто інформувати. Як спілкуватися з пораненими, родинами загиблих, переселенцями, щоб не нашкодити?\”

29 липня 2015 року о 10:00 у прес-клубі газети «Вільне життя плюс» (Тернопіль, вул. Сагайдачного,9) відбудеться тренінг для волонтерів «Співпраця волонтерів зі ЗМІ – про що варто і не варто інформувати. Як спілкуватися з пораненими, родинами загиблих, переселенцями, щоб не нашкодити?\”

ПРЕС-АНОНС

\"\"

 

29 липня 2015 року о 10:00 у прес-клубі газети «Вільне життя плюс» (Тернопіль, вул. Сагайдачного,9) відбудеться тренінг для волонтерів «Співпраця волонтерів зі ЗМІ – про що варто і не варто інформувати. Як спілкуватися з пораненими, родинами загиблих, переселенцями, щоб не нашкодити?\”

 

 Програма заходу:

09.45-10.00 – реєстрація, кава.
10.00-11.30 – перша сесія майстер-класу: Безпека логістики й особиста безпека волонтерів. Посттравматичний синдром і його наслідки: робота з ветеранами, родинами, переселенцями. Особливості спілкування.
11.30-11.45 – кава.
11.45-13.15 – друга сесія: Інформаційна специфіка сучасної війни. Ставлення до інформації, розрізняння агітації і пропаганди противника. Протидія. Як не допустити професійного «вигорання».
13.15-13.45 – обід. 
13.45-15.30 – Налагодження співпраці зі ЗМІ. Як створити інформаційний привід? Підготовка брифінгу, прес-конференції, круглого столу. Прес-анонс та прес-реліз. Етичні питання: про що не варто інформувати?

Тренери:

Світлана Єременко, медіаексперт, керівник проекту з моніторингу регіональних ЗМІ, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, (м. Київ);
Олег Покальчук, соціальний психолог, радник Міністерства оборони, публіцист, автор есеїв про війну, публікацій на злобу дня. 

Запрошуємо волонтерів та лідерів волонтерських громадських організацій!

___________
Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) за підтримки Посольства США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *