Анонс: тренінг-дискусія “Як не стати інформаційною маріонеткою?”

Старобільск

Під час тренінгу-дискусії учасники дізнаються про принципи роботи медіа, журналістські стандарти, як формуються стрічки новин, якими “хворобами” страждають сучасні українські ЗМІ, яким джерелам довіряти, як протидіяти пропаганді та фейкам, як навчитися критично сприймати інформацію.

Навчання відбудеться у суботу, 14 липня 2018 року, у STB city Hub (м. Старобільськ, вул. Чернишевського, 23) з 9.30 до 16.00 з перервою на кава-брейк. Початок реєстрації о 9.00.

В ході тренінгу будуть розглянуті питання:
■ роль журналістики у суспільстві;
■ інформація ЗМІ: довіряй, але перевіряй;
■ інформація та пропаганда – шукаємо відмінності;
■ що таке критичне мислення, і для чого його формувати сучасній людині.

Запрошуємо до участі громадських активістів, працівників культури та освіти, волонтерів, представників місцевої влади, журналістів і всіх небайдужих! Зареєструватися необхідно до 18.00 вівторка, 10 липня п.р., заповнивши цю форму, і дочекавшись підтвердження від організаторів.

Участь у заході безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами. Заплановано кава-брейк.

Тренінг-дискусію проводить медіатренерка, журналістка, експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Тетяна Строй за участі керівниці проекту з моніторингу регіональних ЗМІ Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Світлани Єременко. Проект фінансується Internews Network.

За додатковою інформацією звертайтеся до співорганізатора заходу у Старобільську Оксани Очкурової (ГО «Дієва громада»): 099 705 36 55, 050-638-76-28 або Тетяни Строй: pylyp.orlyk.institute@gmail.com, 066 224 36 55.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *