24.11 – Краматорськ – Круглий стіл: Інформаційні потреби переселенців

24 листопада 2015 року о 10:00 в приміщенні Донецької облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Леніна, 2) відбудеться круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НГО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації».

24 листопада 2015 року о 10:00 в приміщенні Донецької облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Леніна, 2) відбудеться круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації».

Згідно з висновками Європейської дослідницької асоціації та результатами моніторингу регіональних медіа, проведеного Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика, місцеві та центральні засоби масової інформації приділяють недостатню увагу висвітленню проблем переселенців. Вимушені переселенці не довіряють місцевим ЗМІ. Всі ті, хто відноситься до категорії внутрішньо переселених осіб, також незадоволені рівнем доступу до офіційної інформації: часто, вони просто не знають про рішення місцевої та центральної влади. Дослідження показали, що проблеми переселенців стали темою не більше, ніж одного відсотка всіх матеріалів у медіа. Якої інформації потребують переселенці, чому їхні потреби не можуть задовольнити ЗМІ, як покращити комунікацію?

В обговоренні візьмуть участь:

Павло Жебрівський, голова Донецької облдержадміністрації;

Віктор Андрусів, заступник голови Донецької ОДА;

Кріс Шюпп, радник з гуманітарних питань, Інтерньюз Європа;

Валентина Кузик, консультант зі зв’язків з медіа, Інтерньюз Європа;

Олександр Ворошков, радник Мінсоцполітики, керівник ініціативи «SOS Краматорськ»;

Ірина Степанова, НДО «Право на захист» спільно з HIAS;

Людмила Фіалко, переселенка, НДО «Радуга»;

Вячеслав Коваль, директор Агентства регіонального розвитку «Донбас»;

Ірина Кирикова, волонтер.

 

Модератор заходу Світлана Єременко – виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, медіаексперт.

 

До участі запрошуємо переселенців, представників влади, журналістів та лідерів громадських організацій.

 

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) за підтримки Інтерньюз Європа через Інтерньюз Нетворк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *