Тренінг: Інформаційні пастки та як їх уникнути – анонс

Тренінг, Житомир

Чи здатні ми зрозуміти, коли нами маніпулюють чи намагаються це зробити? Чи вміємо розрізняти пропаганду та звичайну інформацію? Чи розпізнаємо, де нам пропонують фейк замість розповіді про реальні події?

Про це й інше піде мова на тренінгу для тих, хто не хоче, щоб їх дурили.

Спілкування відбудеться 19 квітня у приміщенні Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ (м. Глухів, вул. Терещенків, 36 – громадський корпус, електронна читальна зала). Початок реєстрації о 9.00.

Запрошуємо до участі активних, небайдужих, тих, хто прагне мислити критично.

Навчання безкоштовне.

Тренінг проводить сертифікований за темою медіаосвіти тренер, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика, заслужений журналіст України Алла ФЕДОРИНА у рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика, за організаційного сприяння Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ,

Тренінг проводиться в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Моніторинг роздержавлених регіональних медіа» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

координатор Ксенія Осьмакова
тел: 099 553 54 79

USAIDЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *