«Як орієнтуватися в інформаційному морі та не потонути у вирі мадіаманіпуляцій» – анонс тренінгу в Ямполі

«Як орієнтуватися в інформаційному морі та не потонути у вирі мадіаманіпуляцій» – тренінг за такою темою відбудеться у смт Ямпіль Сумської області 27 серпня.

Сьогоднішній інформаційний простір часом нагадує бурхливе море, в якому легко захлинутися. Чи здатні ми «випливти», захистивши себе; зрозуміти, коли нами маніпулюють або намагаються це зробити? Чи вміємо розрізняти пропаганду та звичайну інформацію? Чи розпізнаємо, де нам нав′язують фейк замість розповіді про реальні події?

Про це й інше піде мова на тренінгу для тих, хто не хоче, щоб їх дурили.

Спілкування відбудеться 27 серпня у приміщенні КЗ «Ямпільська центральна публічна бібліотека» (смт Ямпіль, вул. Соборна, 6)

Початок реєстрації о 9.30.
Закінчення роботи – о 15.30 (встигнемо разом попити кави!).

Активних, небайдужих, тих, хто прагне мислити критично, запрошуємо спільно поміркувати над матеріалами медіа, попрацювати над завданнями, подискутувати та поспілкуватися.

Просимо акредитуватися до 18.00 20 серпня. Для цього потрібно написати координатору заходу, директору ПП «Ямпільське інформаційне агентство» Олександру СОЛОМКУ на електронну адресу mediasvit.yampil@gmail.com
У заявці слід назватися, повідомити місце навчання чи роботи, номер телефону й електронну адресу.
Навчання безкоштовне.

Тренінг проводить сертифікована за темою медіаосвіти тренерка, медіаекспертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика, заслужена журналістка України Алла ФЕДОРИНА.

Запланована програма заходу:

9.30 – 10.00 Реєстрація учасників, кава.
10.00 – 10.20 Знайомство. Очікування. Правила роботи.
10.20 – 10.45 Як нами маніпулюють? Види маніпулятивних технологій.
10.45 – 11.30 Фейки та їх різновиди. Чи можна боротися з фейками?
11.30 – 12.30 Інформування та пропаганда: вчимося розпізнавати.
12.30 – 13.15 Обід.
13.15 – 14.00 Медіа як маніпулятори. Як упізнати неправдиву інформацію? Маркери для тих, хто хоче навчитися мислити критично.
14.00 – 15.15 Мова ворожнечі; якими можуть бути наслідки її застосування.
11.15 – 15.30 Підсумки з кавою.

Захід відбувається в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Організаційне сприяння – «Ямпільське інформаційне агенство», КЗ «Ямпільська центральна публічна бібліотека», моб. тел. 0664176367 – звертайтеся за довідками!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *