Українські фіксери: локальний контекст і глобальні виклики

До уваги журналістів, студентів факультетів журналістики, лінгвістики, перекладачів, фіксерів-початківців та всіх зацікавлених, хто хотів би бачити себе професійним фіксером!

Інститут демократії ім.Пилипа Орлика у партнерстві з Дніпровським Центром журналістської солідарності НСЖУ запрошують вас на майстер-клас з фіксерства.

Хто такі фіксери та яка їхня місія? Чим ризикує фіксер? Які особливості роботи у зоні бойових дій? Як писати про «чутливі» теми? Різниця у політичних/ідеологічних уподобаннях журналіста і фіксера: добре чи погано?

Про це піде мова під час майстер-класу «Українські фіксери: локальний контекст і глобальні виклики», який відбудеться у Дніпрі у вівторок, 7 лютого 2023 р., з 11:00 до 14:00 (наживо).

Проводить майстер-клас експерт львівської експертної групи Інституту демократії імені Пилипа Орлика, MAXQDA Trainer, кандидат політичних наук, докторант кафедри нових медіа ЛНУ Орест Семотюк. Як фіксер він працює з 2016 р., а серед його партнерів були такі видання як ZEIT, Spiegel ,Volkkraant, Al Jazeera, Weltwoche та Frankfurter Allgemeine.

Всіх зацікавлених просимо зареєструватися до 23:59 неділі, 05 лютого 2023 р. у формі за посиланням: https://forms.gle/PJZEUHioN8HFTmGu8

Участь у заході безкоштовна. Кількість учасників обмежена, то ж не зволікайте!

Підтвердження участі, а також адресу проведення заходу та детальну програму учасники отримають на вказану при реєстрації електронну пошту, тому переконайтеся, що все написано правильно.
Майстер-клас передбачає інтерактив, дискусії та виконання завдань учасниками, за підсумками яких вони отримають сертифікати.

Контактна особа: Наталя Назарова, 050 919 8479, 096 208 6788

*Фіксери – місцеві журналісти/перекладачі/фотографи або інші резиденти країни, які володіють відповідними до запиту навичками та ресурсами (мова, транспорт, розуміння місцевих реалій тощо). Співпрацюють з іноземними журналістами/інформагентствами та “опікуються” ними під час перебування тих у країні/зоні бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *