Онлайн майстер-клас ІДПО від Ореста Семотюка: «Особливості українського фіксерства: аналізуємо кейси»

Для кого: для журналістів, фіксерів-початківців, студентів факультетів журналістики, лінгвістики, перекладачів, та всіх зацікавлених, хто хотів би бачити себе професійним фіксером.

Під час майстер-класу ви дізнаєтеся:

  • Чому врахування міжкультурних відмінностей і розуміння іншої (медіа) культури важливі для успішної співпраці фіксерів і журналістів?
  • Що таке intercultural sensibility?
  • Як робота фіксера впливає на кінцевий матеріал журналіста (на прикладах)
  • Навички і знання, необхідні для професії фіксера
  • Етичні аспекти фіксерства в Україні

Тренер – Орест Семотюк. Фіксер з 2017 року. Працював для DIE ZEIT, SPIEGEL, Frankfurter Allgemeine Zeitung (Німеччина), Volkskraant (Нідерланди), Weltwoche, Neue Zürcher Zeitung (Швейцарія), Al Jazzeera, Il Foglio (Італія) та ін. Експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, дослідник політичного гумору в умовах війни. Автор монографії «Російсько-українська війна у сучасній політичній карикатурі. Медіатизація воєнних конфліктів сучасності» (2021).

Час проведення: п’ятниця, 30 червня, з 10:00 до 13:00 (онлайн)

Щоб взяти участь, реєструйтеся за посиланням – https://forms.gle/f65L8kQ1RmvH3cxQ7

Контактна особа – Олексій Гвоздик (gvozdyk.o@gmail.com)

Майстер-клас відбудеться в рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *