Які реальні обличчя та які маски нинішніх виборів мають розрізняти сумські виборці, обговорять у обласному прес-клубі

17 жовтня у Незалежному громадському прес-центрі «Сумський вибір» Сумського прес-клубу відбудеться засідання на тему «Реальні обличчя та маски сучасних виборів: хто є хто?»

\"Сумський17 жовтня у Незалежному громадському прес-центрі «Сумський вибір» Сумського прес-клубу відбудеться засідання на тему «Реальні обличчя та маски сучасних виборів: хто є хто?»

Напередодні виборів кожному українцю варто ще раз звірити свої особисті позиції з тим вибором, який вони планують зробити серед кандидатів та політичних сил. Для когось цей вибір може виявитися непростим: політичні розгалуження та клони; перескакування політиків із однієї партії до іншої; зміна кольорів і позицій, і при цьому  у більшості – досить схожі програми і декларації.

Як розпізнати, хто є хто на парламентських виборах, розкажуть голова обласної організації Комітету виборців України Володимир Пономаренко, прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області Ірина Стегній, координатор Громадського руху ЧЕСНО в Сумській області Анна Товстуха.

До участі запрошуємо всі ЗМІ а також представників прес-служб політичних сил чи окремих кандидатів.  Іногороднім журналістам відшкодовується проїзд за наявності квитків. Як завжди у прес-клубі – чай, кава, печиво.

Засідання відбудеться 17 жовтня, у п᾽ятницю,  у  прес-залі обласного прес-клубу –  м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх. Тривалість заходу – 1 година – 1 год. 20 хв.

Початок о 12.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *