Як протидіяти інформаційній агресії? Особливості діяльності ЗМІ та НДО в прикордонних регіонах під час неоголошеної війни Росії проти України

Обговорення цієї актуальної теми відбудеться 23 липня (середа) о 12.00 в медіа-центрі «Моє місто» (Чернігів) за участю столичних та регіональних експертів, представників громадськості, політологів, журналістів. Дискусія проходитиме в конференц-залі готелю «Україна» (пр.Миру, 33).

\"ІнститутОбговорення цієї актуальної теми відбудеться 23 липня (середа) о 12.00 в медіа-центрі «Моє місто» (Чернігів) за участю столичних та регіональних експертів, представників громадськості, політологів, журналістів. Дискусія проходитиме в конференц-залі готелю «Україна» (пр.Миру, 33).

Трагічні події в Україні свідчать про слабкість інформаційної безпеки держави. Патріоти залишилися практично сам на сам з лавиною брехні та ненависті щодо нашої держави та її громадян, яку спостерігаємо в російських ЗМІ, Інтернет-просторі, соціальних мережах. Тому ми шукатимемо відповіді на такі гарячі запитання:

– Чи мають можливість наші засоби масової інформації працювати на випередження в умовах потужної російської пропаганди?
– Які пастки чекають на споживачів інформації, і що треба знати, щоб в них не потрапити?
– Ким є журналіст в умовах політичної кризи: спостерігачем, ретранслятором,  громадянином, активістом? Наскільки безпечно для нього проявляти власну громадянську позицію?

– Чи існують особливості діяльності  ЗМІ та НДО в прикордонних регіонах під час неоголошеної війни Росії проти України?

–  Що можуть запропонувати журналісти та лідери НДО Чернігівщини у протидії інформаційній агресії?

В роботі круглого столу візмуть участь:

Світлана Єременко, медіаексперт, менеджер проектів Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, керівник проекту з моніторингу регіональних медіа УОЦР (Київ);

Отар Довженко, медіааналітик, викладач Магістерської програми з журналістики Українського католицького університету (Львів);

Олександр Назаренко, голова Асоціації регіональних ЗМІ, редактор районної газети «Наше слово» (м. Мена);

Юрій Паперний, політтехнолог, політичний оглядач (м. Чернігів);

Станіслав Глушак, директор Агенції інформаційних комунікацій «Соціалізм» (м. Чернігів).

До обговорення запрошуємо редакторів, журналістів, лідерів НДО, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, фахівців із зв\’язків з громадськістю, політологів! 

____________
Захід організований Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ) за підтримки USAID через Інтерньюз Нетворк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *