26 листопада у Маріуполі відбудеться тренінг “Психологічні особливості роботи волонтерів під час гібридної війни. Етика співпраці зі ЗМІ”

комунікації

26 листопада 2016 року у вільному просторі HALABUDA за адресою м. Маріуполь, вул. Нільсена, 60, (ТЦ Галакс) відбудеться тренінг для волонтерів , журналістів, активних громадян «Психологічні особливості роботи волонтерів під час гібридної війни. Етика співпраці зі ЗМІ: як інформувати, щоб не зашкодити». Участь у тренінгу безкоштовна.

Третій рік неоголошеної війни Росії проти України волонтери допомагають армії, підтримують поранених, родини загиблих, переселенців… Але не завжди знають про психологічні підходи до травмованих людей та як захистити себе. Про це і розповість військовий психолог. За час війни багато волонтерів стали публічними людьми, до них прислухаються, їм вірять, їх слово – авторитет. Але трапляється, наприклад, що саме з вуст волонтерів поширюється недостовірна або приватна інформація. Як цього уникнути та покращити співпрацю волонтерів із журналістами – про це подискутуємо під час майстер-класу медіаексперта.

Тренери:
Олег ПОКАЛЬЧУК, військовий психолог, радник Руху сприяння територіальній обороні, письменник, публіцист.
Світлана ЄРЕМЕНКО, медіаексперт, керівник проекту з моніторингу регіональних ЗМІ, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ), авторка проекту «Знедолені? Нездоланні! Історії переселенців».

Програма заходу:
09.30 -10.00 – реєстрація, кава
10.00-11.30 – перша сесія майстер-класу: Боротьба зі страхами, панічними настроями, тривожними очікуваннями; запобігання самогубствам. Посттравматичний синдром і його наслідки.
11.30-11.45 – кава.
11.45-13.30 – друга сесія: Психологічні особливості спілкування з ветеранами, родинами загиблих, переселенцями. Як не допустити професійного «вигорання?
13.30 –14.30 – обід.
14.30–16.45 – Налагодження співпраці зі ЗМІ. Як створити інформаційний привід? Підготовка брифінгу, прес-конференції, круглого столу. Прес-анонс та прес-реліз. Етичні питання: як подавати інформацію, щоб не завдати шкоди?

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) за підтримки Посольства США.

Реєстрація за телефонами до 24.11.2016 включно.
Контактна особа у Маріуполі – Інна Юр’єва, (095) 295-40-84, (068) 183-11-73, yurevai@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *