Анонс: 17 лютого в Житомирі – тренінг експертів ІДПО для волонтерів та журналістів

Тренінг для волонтерів та журналістів, які пишуть про військові конфлікти «Психологічні особливості роботи волонтерів у час гібридної війни. Налагодження співпраці зі ЗМІ; етичні питання: як варто інформувати, щоб не підіграти ворогу в інформаційній війні?» відбудеться 17 лютого 2017 року о 10:00 в тренінговому центрі «Бібліоміст» за адресою м. Житомир бульвар Новий, 4. (Обласна наукова універсальна бібліотека ім. Олега Ольжича).

Третій рік в Україні продовжується неоголошена війна Росії проти України. Величезною є роль волонтерів у ці важкі часи. Вони допомагають армії, підтримують п оранених, родини загиблих, переселенців. Але не завжди знають про психологічні підходи до травмованих людей та як захистити себе. Про це розповість військовий психолог Олег Покальчук.

За час війни багато волонтерів стали публічними людьми, до них прислухаються, їм вірять, їх слово – авторитет. Але трапляється, що саме з вуст волонтерів поширюється недостовірна або приватна інформація. Як цього уникнути? Чи відповідає волонтер за інформацію, яку поширює? Як покращити співпрацю волонтерів із журналістами – про це подискутуємо під час майстер-класу медіаексперта Світлани Єременко.

Програма заходу:

09.30 -10.00 – реєстрація, кава

10.00-11.30 – перша сесія майстер-класу: Боротьба зі страхами, панічними настроями, тривожними очікуваннями; запобігання самогубствам. Посттравматичний синдром і його наслідки.

11.30-11.45 – кава.

11.45-13.30 – друга сесія: Психологічні особливості спілкування з ветеранами, родинами загиблих, переселенцями. Як не допустити професійного «вигорання?

13.30 –14.30 – обід.

14.30–16.45 – Чи відповідальні волонтери за інформацію, яку поширюють? Етичні питання: як подавати інформацію, щоб не зашкодити? Налагодження співпраці зі ЗМІ. Як створити інформаційний привід? Підготовка брифінгу, прес-конференції, круглого столу. Прес-анонс та прес-реліз.

Тренери:

Світлана Єременко, медіаексперт, керівник проекту з моніторингу регіональних ЗМІ, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, (м. Київ), авторка проекту «Знедолені? Нездоланні! Історії переселенців»;

Олег Покальчук, військовий психолог, радник Руху сприяння територіальній обороні, письменник, публіцист, автор публікацій у «Дзеркалі тижня», «Новому времени», сайті LB («Лівий берег») та ін.

Запрошуємо волонтерів та лідерів волонтерських ГО, журналістів!

Щоб зареєструватись на тренінг, заповніть заявку: https://goo.gl/forms/PX6BXvgVPzo7IXg42

Або за тел. 0674104958
Чи поштою: ztpres@ukr.net

Дедлайн подачі заявок 16 лютого 2017 року 17.00 включно.

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика за підтримки Посольства США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *