6-7 червня в Києві на базі Культурної платформи ініціатив «Ізоляція» журналісти Донеччини та Луганщини провели ‪#‎ДонбаМедіаФорум‬.

Захід зібрав близько 300 представників регіональних, національних та міжнародних медіа, громадських організацій.6-7 червня в Києві на базі Культурної платформи ініціатив «Ізоляція» журналісти Донеччини та Луганщини провели ‪#‎ДонбаМедіаФорум‬.

\"\"

Захід зібрав близько 300 представників регіональних, національних та міжнародних медіа, громадських організацій. Форум організовано Донецьким інститутом інформації за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в партнерстві з Донецьким прес-клубом, Інститутом демократії імені Пилипа Орлика, Українською миротворчою школою, «Реальною газетою» (Луганськ – Київ), газетою «Новости Краматорска», інтернет – виданнями «ОстроВ»,Gorlovka.com.ua, NGO.donetsk.ua.
Експерти Інституту демократії ім Пилипа Орлика Світлана Єременко,Сергій Бондаренко, Володимир Кіпень, Валерій Кочуев взяли участь у роботі форуму та виступили з аналізом ситуації в інформаційному просторі України і, зокрема, на окупованих територіях.

\"\"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.