Наталія Назарова

Координаторка з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО. Координаторка пресклубу Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, журналістка.

У 2008 році закінчила факультет післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Журналістика», 1993-1998р.р. – навчалась у Кременчуцькому Інституті економіки та нових технологій. Працювала в Криничанській районній газеті «Нові рубежі». З 2004 року – координаторка Дніпропетровського пресклубу реформ (нині пресклубу ДОО НСЖУ). Член Національної спілки журналістів України.

Під час підготовки до парламентських, президентських виборів та самого виборчого процесу (2005-2007рр.) координувала роботу незалежного громадського прес-центру «Дніпропетровський вибір». З 2006 року робота в проектах «Регіональні семінари для редакторів та персоналу комунальних газет, які підпадатимуть під роздержавлення» та «Регіональні семінари-тренінги для працівників пресслужб державних установ». З 2017 року – співпраця з Тернопільським пресклубом в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики».

З 2014 року регіональна координаторка проекту з моніторингу регіональних друкованих та Інтернет-медіа на предмет дотримання ними професійних стандартів ІДПО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *