АКМЦ-online: Презентація книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

Під час презентації

Презентація-обговорення книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!», що видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика в рамках проекту Інтерньюзу за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Ця вже друга збірка нарисів, яка розповідає про людей, для яких найважливішим стало відкриття України в собі.

Сотні тисяч переселенців розпорошилися по українській землі – тепер вони живуть на Заході, Півдні та Півночі країни. Ці люди не тільки вистояли в тих непростих випробуваннях, що виникли в їхньому житті, а й стали прикладом для інших – зневірених. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось тихо і вперто робить свою окрему справу, інші – гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства.

У презентації-обговоренні беруть участь:
– Зоц Ігор , герої збірки «Знедолені? Нездоланні!», директор КП «Регіон-Донбас»;
– Александр Ворошков , радник міністра соціальної політики з питань ВПО;
– отець Василій Іванюк, директор фонду «Карітас Краматорськ».
– Скайпом Ірина Курочка, Irina Kurochka , журналістка, авторка нарису з книги “Знедлолені?Нездоланні!”, координаторка Полтавського прес-клубу.

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Pylyp Orlyk Institute for Democracy Київ) в рамках проекту Інтерньюзу за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *