Новини

Наталію Беліцер нагороджено нагрудним знаком «За заслуги перед кримськотатарським народом»

Оприлюднено

29 липня 2019 року в офісі ІДПО Наріман Устаєв від імені Земляцтва кримських татар урочисто вручив
Наталії Беліцер нагрудний знак «За заслуги перед кримськотатарським народом».

Новини

Media Movement warns President Zelenskyi’s team: society is not just your friends and followers

Оприлюднено

The “Media for a Conscious Choice” Media Movement warns President Volodymyr Zelenskyi’s team against provocations directed against mass media. “We do not need journalists as mediators to communicate with voters” is a short-sighted position that demonstrates incomprehension by the head of state’s associates of the role and functions of the media in society. The new government’s willingness to spread misinformation is a worrying red flag that requires journalists not to forget about scrutiny of statements and tight control of politicians’ actions. Media Movement warns President Zelenskyi’s team: society is not just your friends and followers.

Новини

Медіарух застерігає команду президента Зеленського: суспільство — це не лише ваші френди і фоловери

Оприлюднено

Медіарух «Медіа за усвідомлений вибір» застерігає команду президента Володимира Зеленського від провокацій, спрямованих проти засобів масової інформації. «Нам не потрібні журналісти як посередники для спілкування з виборцями» — недалекоглядна позиція, що демонструє нерозуміння соратниками глави держави ролі та функцій медіа у суспільстві. Готовність нової влади поширювати дезінформацію — тривожний дзвоник, що вимагає від журналістів не забувати про ретельну перевірку заяв та жорсткий контроль дій політиків.Медіарух застерігає команду президента Зеленського: суспільство — це не лише ваші френди і фоловери.

Новини

В Берліні обговорювали інформаційну політику і безпеку в умовах гібридної війни

Оприлюднено

На початку липня медіаекпертка ІДПО Любов Василик взяла участь у міжнародній науковій конференції в рамках проекту «Журналістика в європейському суспільстві»

Заходи

Плюралізм піару та джинси

Оприлюднено

Медіа відзначилися плюралізмом, але не інформації, а піару та джинси. Про ці та інші тенденції парламентських перегонів у медіапросторі розповіли медіаексперти 17 липня на пресконференції «Фейки. Цензура. Соціальна джинса. Особливості парламентської кампанії-2019».

Новини

Закликаємо запобігти повзучій окупації медіапростору Росією. Заява ексспівробітників ZIK та громадських організацій

Оприлюднено

Колишні співробітники телеканалу ZIK, українські громадські організації, медіаексперти та журналісти закликали керівництво держави та правоохоронні органи запобігти використанню українських телеканалів для просування прокремлівської пропаганди та повзучій окупації медіапростору Росією. Публікуємо повний текст заяви.