Новини

Медіаексперт ІДПО Любов Василик: політики спекулюють на проблемі інвалідності

Оприлюднено

Експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика Любов Василик, разом з командою підготованих нею студентів, взяли участь у проекті “Академія з прав людини для журналістів/журналісток”.

Новини

Заява Коаліції на захист громадянського суспільства у зв’язку із вбивством Катерини Гандзюк

Оприлюднено

Представники громадських, благодіних, правозахисних та медійних організацій підготувати заяву у зв’язку зі смертю громадської діячки, представниці Херсонської міської ради Катерини Гандзюк.

Новини

Заява з нагоди Міжнародного дня протидії безкарності за злочини проти журналістів

Оприлюднено

Ми, представники медійних та правозахисних організацій, у Міжнародний день протидії безкарності за злочини проти журналістів, звертаємося до органів державної влади з вимогами гарантій безпеки журналістів, розслідування злочинів та покарання нападників на журналістів та ЗМІ.

Новини

Сумські школярі: Фейку, ми тебе впізнали!

Оприлюднено
Суми

Зустріч, що проходила у філії бібліотеки Сумського державного університету, мала назву «Сприймай інформацію, вчися медіаграмотності». Провести її запросили заслужену журналістку України, координатора сумської експертної групи Інституту демократії імені Пилипа Орлика Аллу Федорину. А слухачами стали учні шостої сумської школи. … – А ближче підійти можна? Звісно, можна! Хлопці-дев′ятикласники скупчуються біля екрану, на якому запропоноване фото, […]