У Вінниці відбудеться презентація-обговорення книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

Обкладинка другої книги історій переселенців

25 травня 2017 року (четвер) о 16-ій у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тімірязєва (вулиця Соборна, 73) відбудеться презентація-обговорення книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!», що видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика в рамках проекту Інтерньюзу в Україні за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Ця вже друга збірка нарисів, яка розповідає про людей, для яких найважливішим стало відкриття України в собі. Сотні тисяч переселенців розпорошилися по українській землі – тепер вони живуть на Заході, Півдні та Півночі країни. Ці люди не тільки вистояли в тих непростих випробуваннях, що виникли в їхньому житті, а й стали прикладом для інших – зневірених. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось тихо і вперто робить свою окрему справу, інші – гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства.

У презентації-обговоренні візьмуть участь:

Ірина Черниченко – переселенка, редактор-упорядник книги «Знедолені? Нездоланні!»;

Ірина Береза – лікар, автор поезій, героїня нарису;

Вадим Козловський – лікар, фотохудожник, автор нарису.

Запрошені активісти громадських організацій.

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) в рамках проекту Інтерньюз за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Вінницьким прес-клубом.

Контакти: Ірина Черниченко

тел.: 050 347 09 67; 063 219 83 46

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *