Тренінг: «Як не стати маніпульованим і як не бути маніпулятором: основи медіаграмотності для громадських лідерів» – анонс

Епоха репутації

24 вересня 2021 року, у п’ятницю, у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України відбудеться тренінг «Як не стати маніпульованим і як не бути маніпулятором: основи медіаграмотності для громадських лідерів».

Володіння належним рівнем медіакомпетентностей є критично важливим для сучасної людини. Яка роль громадського лідера у локальному медіапросторі? Як вирізнити маніпулятивні матеріали? Хто та як маніпулює нами у сучасних медіа і як цьому запобігти? Як громадському лідеру стати взірцем медіаграмотності?

Відповіді на ці та інші запитання буде знайдено упродовж тренінгу. Його учасники під час дискусій і виконання практичних вправ систематизують свій досвід споживання масової інформації, вчитимуться «медіаграмотно» аналізувати інформацію, виявляти маніпулятивні публікації, оминати маніпулятивні пастки і бути взірцями медіаграмотності у своїх громадах.

Запрошуємо представників та представниць громадських організацій Дніпропетровщини, лідерів студентського самоврядування та журналістів місцевих медіа взяти участь у тренінгу з медіаграмотності.

Тренер: Валерій Дрешпак, доктор наук з державного управління, професор, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

Місце проведення заходу: конференц-зал прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою: вул.Старокозацька, 8, м. Дніпро (Будинок Журналістів, 2-й поверх).

Початок заходу: 9:00 година, 24 вересня 2021 року (програма додається).

Учасники: громадські активісти, лідери студентського самоврядування, журналісти місцевих медіа.

Навчання безкоштовне.

Акредитація обов’язкова: до 12.00 години 22 вересня 2021 потрібно на електронну адресу natalka.nazarova@gmail.com повідомити ПІП, місце роботи чи навчання, номер телефону, електронну пошту.

Телефони для довідок: 050-919-84-79, 097-575-87-75 (Наталя Назарова).


ПРОГРАМА ЗАХОДУ

9 00 – 10 30
Вступ. Громадський лідер у локальному медіапросторі (вступне тестування, міні-лекція + дискусія + практикум)

10 30 – 10 45
Перерва на каву

10 45 – 12 15
Аналізуємо джерела. Які журналістські матеріали відповідають стандартам якості? (міні-лекція + практикум)

12 15 – 12 45
Обід

12 45 – 14 30
Вибудовуємо захист. Хто і як маніпулює нами у сучасних медіа? (міні-лекція + практикум)

14 15 – 14 30
Перерва на каву

14 30 – 16 00
Спілкуємося безпечно. Як громадські лідери можуть стати взірцем медіаграмотності? (дискусія) Підсумки та настанови.

16 00 – 16 30
Підсумкове тестування

Тренінги відбуваються в рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *