Як покращити комунікацію між переселенцями та владою і ЗМІ – круглий стіл у Сєвєродонецьку

23 березня в Сєвєродонецьку (бульвар Дружби народів 32А, 3 поверх, офіс 304) відбудеться круглий стіл на тему: «Комфортний інформаційний простір: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації».

Коли людина потрапляє у незнайомий простір, вона не може обійтися без інформації. На Луганщині зареєстровано близько 250 тисяч осіб, змушених покинути свої домівки.

Якої інформації вони потребують і якої їм бракує в нашій області? Чи достатнім є доступ до офіційних повідомлень та чи все необхідне знаходять вимушено переміщені особи у луганських медіа? Адже, згідно з висновками Європейської дослідницької асоціації та моніторингом регіональних медіа, що провів Інститут демократії ім. Пилипа Орлика, місцеві та центральні ЗМІ недостатньо інформують про проблеми переселенців: їм присвячено лише 1% матеріалів. Переселенці навзаєм не довіряють місцевим ЗМІ. Як поліпшити комунікацію щодо цієї проблеми між органами влади, громадськими організаціями/волонтерами, медіа та між самими переселенцями?

В обговоренні візьмуть участь:
Валерій Кочуєв, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика;
Олена Коваленко, завідуюча сектору департаменту соціальної роботи Луганської обласної військово-цивільної адміністрації;
Володимир Дерев’янко, голова громадської організації переселенців «Свої люди»;
Віра Попсуй, голова громадської організації «Сєвєродонецька агенція розвитку громади»;
Олена Нєвєниця, виконавчий директор громадської організації «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»;
Тетяна Степикіна, Норвежська рада у справах біженців.

Запрошуємо представників влади, переселенців, журналістів.

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) за підтримки Інтерньюз Європа через Інтерньюз Нетворк.

Контакти: Тетяна Вергун
050-962-90-86

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *