Майстер-клас «Професія фіксера: від початківця до продюсера контенту» – анонс

У середу, 7 червня, Інститут демократії ім. Пилипа Орлика проводить черговий безкоштовний майстер-клас «Професія фіксера: від початківця до продюсера контенту» в Одесі. 

Запрошуємо всіх тих, хто працює або хоче бути фіксером. Тренер – і локальний продюсер – фіксер з понад двадцятирічним досвідом, доцент кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка Юрій Залізняк. Серед його партнерів і клієнтів– Knight digital media center, ВВС, ABC news та інші міжнародні медіа.

Запрошуємо до участі журналістів, фіксерів-початківців, студентів факультетів журналістики, лінгвістики, перекладачів, та всіх зацікавлених, хто хотів би бачити себе професійним фіксером.

Під час майстер-класу Юрія Залізняка ви дізнаєтеся:

  • Як стати фіксером?
  • На який рівень безпеки може розраховувати фіксер?
  • Якими є морально-етичні рамки роботи на іноземного репортера у рідній країні в часи війни?
  • Методи уникнення конфліктів в роботі
  • Особливості співпраці з місцевими органами влади
  • Специфіка підготовки до поїздки поза межі «зони комфорту»
  • Як перерости роль фіксера і стати продюсером контенту?

Щоб взяти участь – реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/Xp9mhSVGLcN8UKNT6  

Місце і точний час майстер-класу буде повідомлений зареєстрованим учасникам за декілька днів до івенту. Кількість учасників обмежена, тож не зволікайте! Тривалість майстер-класу 3-3,5 години з кава-брейком.

Підтвердження участі, а також адресу проведення заходу ви отримаєте на вказану при реєстрації електронну пошту. Контактна особа: Михайло Штекель, mishajedi@gmail.com

Майстер-клас відбудеться в рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

1 коментар до “Майстер-клас «Професія фіксера: від початківця до продюсера контенту» – анонс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *