Анонс: Презентація-обговорення книги історій переселенців у креативній спільноті IZONE

2 вересня 2016 року (п’ятниця) о 16-ій у просторі креативної спільноти IZONE, 4-й поверх, студія 2, відбудеться презентація-обговорення книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!», що видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні.

Ця збірка нарисів розповідає про людей, для яких найважливішим стало відкриття України в собі. Тільки залишивши рідні міста Донбасу і Криму, переселенці змогли зберегти себе, свою сутність. Сотні тисяч їх розпорошилися по українській землі – тепер вони живуть на Заході, Півдні та Півночі країни. Ці люди не тільки вистояли в тих непростих випробуваннях, що виникли на їх шляху, а й стали прикладом для інших – зневірених. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось тихо і вперто робить свою окрему справу, інші – гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства.

У презентації-обговоренні візьмуть участь:

Світлана Єременко, автор ідеї, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика;

Ірина Черниченко, переселенка, редактор-упорядник книги «Знедолені? Нездоланні!»;

Ігор Зоц, переселенець, головний редактор газети «Донеччина»;

Назарій Вівчарик – автор нарису, відповідальний редактор сайту «Прочерк».

Герої нарисів:

Тетяна Коновал – писанкарка;

Дар’я Левчук – волонтерка;

Олександр Горбатко – лідер ГО «Донбас SOS»

Захід проводиться Фондом ІЗОЛЯЦІЯ та Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) в рамках проекту Інтерньюз за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Large with tagline

canada_small

 

Контакти: Ірина Черниченко
тел.: 050 347 09 67; 063 219 83 46.

Дороговказ. Від станції метро Тараса Шевченка вздовж зеленого паркану поки праворуч не з’явиться заправка WOG, тоді прямо і трохи зліва вже можна побачити напис «IZONE» вулиця Набережна-Лугова 8 (територія Київського суднобудівного заводу), коли пройдете рейки залізниці, минете вхід, повертайте праворуч, у білому цегляному будинку на четвертому поверсі зустрінемося.

IZONE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *