Відсутність національної ідеї, безвідповідальність політиків, антиукраїнська діяльність Партії Регіонів, інформаційна агресія призвели до анексії Криму, спалаху сепаратизму та неоголошеної війни Росії проти України.

12 серпня 2014 о 12.00 у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації (просп. Кірова, 1) відбудеться круглий стіл.

\"Логотипи\"

12 серпня 2014 о 12.00 у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації (просп. Кірова, 1) відбудеться круглий стіл за темою:
Відсутність національної ідеї, безвідповідальність політиків, антиукраїнська діяльність Партії Регіонів, інформаційна агресія призвели до анексії Криму, спалаху сепаратизму та неоголошеної війни Росії проти України. Ситуація погіршується тим, що окупантів досі підтримує частина населення, яка довгий час піддавалась антиукраїнській пропаганді. Як досягти громадянського миру та об’єднати країну? Як інтегрувати Схід України? Як ЗМІ мають подавати інформацію на звільнених територіях? Як достукатися до людей, що знаходилися під інформаційною окупацією та виховати українцями? – ці та інші питання будуть обговорюватися під час круглого столу. 

В дискусії візьмуть участь:

  • Борис Філатов, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань внутрішньої політики;
  • Світлана Єременко, медіаексперт, менеджер проектів Інституту демократії імені Пилипа Орлика, керівник проекту з моніторингу регіональних медіа УОЦР (Київ).
  • Олег Покальчук, соціальний психолог (Київ);
  • Борис Брагінський, радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань інформаційної діяльності;
  • Володимир Білецький, професор, доктор наук, голова Українського культурологічного центру (Донецьк);
  • Юрій Береза, керівник Штабу національного захисту (Дніпропетровськ).

Представникам ЗМІ з інших міст компенсуються витрати на проїзд (крім СВ та авіа – за наявності  проїзних документів), а також забезпечуються обідом і мешканням в готелі (доба з 12 на 13 серпня).
 

___________
Захід ініційований Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ) за підтримки USAID через Інтерньюз Нетворк та Дніпропетровської облдержадміністрації.

* * *
Запрошуються представники усіх ЗМІ та лідери громадських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *