Любов Василик

Координаторка з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО. Докторка наук із соціальних комунікацій, завідувачка кафедри журналістики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Членкиня НСЖУ.

Працювала у проектах ЄС ТЕМРUS-IV «Крос-медіа та якісна журналістика» та ЕRАSMUS КА2 «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм (DESTIN)» над модернізацією журналістської освіти у вузах України.

Співпрацювала з фондами «Відродження» (розробка онлайн-словника журналістських Інтернет-термінів) та «Розвиток України» (проект «Цифрові медіа в університетах України»). Закінчила курс «Право і ЗМІ» (Інститут медіа-права) та Академію з прав людини для журналістів/журналісток.

Працювала над навчальними програмами та посібниками: «Новітні медіа та комунікаційні технології»: комплекс навчальних програм для спеціальностей «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Реклама та зв’язки з громадськістю» (2012), «Зміст модулів базової навчальної програми CuQ» (2014), «Медіабезпека» (2015), «Підручник з крос-медіа» (2015), «Права людини та мас-медіа в Україні: збірник конспектів лекцій» (2018) та «Права людини та медіа діяльність: навчальні програми викладачів та викладачок журналістики» (2018).

Кураторка Літніх шкіл журналістики для студентів українських вузів (2017-2019 рр.) при підтримці Інтерлінк Академія (Гамбург, Німеччина).Стажувалася в університетах Пассау (Німеччина), Сібіу (Румунія), БатСпа (Великобританія), Ліннея (Швеція), Кракова (Польща).Працювала в проекті «JournalismusinEuropäischenGesellschaften» (JourEG) з Вільним університетом м. Берлін та Тбіліським державним університетом ім. І. Джавахішвілі над англомовним навчальним посібником «Конфліктна комунікація: історія, статус-кво, перспективи (медіа-досвід України, Грузії та Німеччини)», у якому розглянуто протистояння країн російській інформаційній агресії. Проект фінансувався МЗС Німеччини.

Брала участь у міжнародних та українських конференціях з проблем медіа. Працювала у друкованих та онлайн-ЗМІ. Улюблені теми – економічна та соціальна аналітика, розслідування. Очолює Комісію з журналістської етики при Чернівецькій обласній організації НСЖУ.
Навчальні курси: Журналістська етика, Медіаправо, Журналістське розслідування, Правова проблематика,Кросмедійність.

Науковий профіль: https://scholar.google.com.ua/citations?user=qqQwcioAAAAJ&hl=uk

Ретроградний газетник 😊 Люблю міцну каву і якісні журнали як інтелектуальний контрнаступ!

Вірю в друковані медіа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *