Інформаційна агресія. Методи протистояння. Роль ЗМІ та НДО у розвінчуванні російської пропаганди та виробленні контрпропагандистських кроків

22 травня 2014 р. об 11 годині відбудеться круглий стіл

\"Логотип\"22 травня 2014 р. об 11 годині відбудеться круглий стіл «Інформаційна агресія. Методи протистояння. Роль ЗМІ та НДО у розвінчуванні російської пропаганди та виробленні контрпропагандистських кроків\”

Останні події в Україні та Херсонській області зокрема остаточно довели слабкість інформаційної безпеки держави. Чи була можливість засобам масової інформації та громадськості працювати на упередження та не допустити ескалації громадянського конфлікту? Що необхідно зробити для об`єднання зусиль громади, щоб запобігти подальшій інформаційній агресії проти України та Херсонської області? Позиція журналіста в умовах політичної кризи: спостерігач та медіатор чи громадянин та активіст? Наскільки для співробітників ЗМІ допустимо та безпечно проявляти власну громадянську позицію? Конфлікт інтересів – політичні вподобання та редакційна політика: як у цьому випадку має поводитись журналіст?Що можуть запропонувати журналісти та лідери НДО у протидії агресії? – ці та інші питання будуть обговорюватись під час круглого столу у Херсоні.  

На круглий стіл запрошені:
 – Світлана Єременко, медіа-експерт, менеджер проектів Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, керівник  з моніторингу регіональних ЗМІ (м.Київ).
– Гліб Головченко, секретар НСЖУ, директор Коледжу преси та телебачення, кандидат педагогічних наук, генеральний продюсер телекомпанії «ТАК TV», голова ГО «Миколаївський прес-клуб».
– Ольга Рембецька, кандидат філологічних наук, доцент, заступник завідуючого кафедри соціальних комунікацій ХДУ. 
– Сергій Мовчан, директор радіо «Таврія».
– Валерій Долина, генеральний директор ХОДТРК «Скіфія», голова Херсонської обласної організації НСЖУ.
– Світлана Карриєва, генеральний директор ТРК «ЯТБ». 
Редактори обласних, міських та районних газет.

Захід відбудеться за адресою: пр-т Ушакова, 25, Будинок профспілок, конференц-зала на 5-му поверсі. 

До обговорення запрошуються представники ЗМІ, органів державної влади та місцевого самоврядування, фахівці із зв\’язків з громадськістю, політологи, соціологи та інші зацікавлені осіби. По результатах заходу організатори підготують рекомендації щодо трансформації інформаційної політики в регіоні. 

____________
Захід організований Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ) за підтримки Інтерньюз Нетворк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *