Порадник для бажаючих започаткувати конструктивний діалог у своїх громадах

Пропонуємо до читання та використання в повсякденній роботі  видання «Громадський діалог в територоріальній громаді. Порадник для лідера Клубу громадського діалогу».

\"\"

Пропонуємо до читання та використання в повсякденній роботі  видання «Громадський діалог в територоріальній громаді. Порадник для лідера Клубу громадського діалогу» ([attachment=5:Gromadskiy-dalog-v-teritororalny-gromad.-Poradnik-dlya-ldera-Klubu-gromadskogo-dalogu.pdf]). Видання здійснене в рамках польсько-українського проекту «Клуби громадського діалогу. Громадське сприяння реформі самоврядування в Україні» і існує тільки в електронному вигляді, доступному для скачування.

Його авторами є польські та українські учасники проекту, які мають власний чималий досвід організації упорядкованих, змістовних та конструктивних обговорень нагальних проблем у своїх громадах. Сподіваємося, що їхні міркування й поради стануть в пригоді численній аудиторії громадських активістів у їх повсякденній діяльності.

____________
Проект співфінансований в рамках Польсько-Канадійської Програми Підтримки
Демократії, яка є програмою Фундації  Міжнародної Солідарності, що фінансується Урядами Канади та Польщі ( відповідно до програми польської співпраці для розвитку МЗС Республіки Польщі та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.