Тетяна Смолдирева

Експертка з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО «Медійна програма в Україні». Доцентка кафедри журналістики Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Заслужена журналістка України (2008).

Наукові інтереси: стандарти якісної журналістики, медіаграмотність, політична журналістика, тенденції класичних медіа, ґендерна чутливість медіа. Читає курси «Вступ до спеціальності»,«Теорія і методика журналістської творчості»,«Газетно-журнальне виробництво», «Радіовиробництво», «Медіапсихологія», «Політична система і ЗМІ», «Публічна комунікація у публічному управлінні», «Сучасна публіцистика».

Журналістика – робота, спосіб життя, хобі! У цьому вирі зі студентських років. Записи у трудовій книжці, окрім останнього, пов’язані з Чернівецькою облдержтелерадіокомпанією, де працювала кореспонденткою, головною редакторкою, заступницею генерального директора.

У 1995 році очолила першу в Україні регіональну середньохвильову радіостанцію «Буковина», яка орієнтувалась на стандарти журналістики, різноплановий якісний контент, інтереси та повагу радіослухачів.Булаавторкою та ведучоюінформаційних, суспільно-політичних, просвітницьких, культурно-мистецьких проектів («Ранковий експрес», «Погляд», «Точка зору», «Зустрічі», «Обереги» та ін.)

Упорядниця та авторка книги «Голос епохи. З історії Чернівецького радіо» (2010), співавторка збірки нарисів «Серце, віддане дітям» (2008), посібника «Громадська журналістика» (2013). У професійні творчій спілці з 1983 р.

Голова Ради журналістської етики (2002-2007), заступниця голови, членкиня правління та секретаріату обл. осередку НСЖУ (з 2007), голова прес-клубу реформ у Чернівцях (2001 – 2014). Координувала коаліцію ГО «Партнерство за прозоре суспільство» (2003-2004),обиралась депутаткою обласної ради (2010 – 2015), була членкинею Громадської ради при облдержадміністрації (2002 -2012). Експертка експертної ради ОДА з питань підтримки книговидання, комісії міської ради з з питань розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернівців».

Відзнаки:Держкомтелерадіо України «За заслуги в розвитку інформаційної сфери» (2005), громадського визнання «Лицар слова» (2007),Чернівецької міської ради «На славу Чернівців» (2010), Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» (2017).

Медіаекспертка, медіатренерка, організаторка та модераторка публічних громадських заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *