Наталія Стеблина

Експертка-аналітикиня з моніторингу друкованих та онлайн видань проекту ІДПО. Докторка політичних наук.

Авторка посібника «Етика у сфері соціальних комунікацій (професійні стандарти у журналістиці, рекламі та PR)». Сфера наукових інтересів: жанри журналістики, інтернет-журналістика, кризова комунікація (із цих та інших тем надруковано 20 статей у фахових журналах).

Редакторка рубрики «Журналістика» на сайті «Happy Mistо», авторка серії журналістських досліджень «Одеська інтернет-журналістика та професійні стандарти».

З 2019 року навчається у докторантурі ДонНУ імені Василя Стуса, там же викладає на кафедрі журналістики, насолоджуючись компанією талановитих колег та студентів.

Співпрацює з ІДПО із 2014 року і вважає, що чудовій і невтомній команді Інституту із часом вдасться виправити ситуацію у місцевих ЗМІ на краще.

Є (спів)авторкою посібників з етики, місцевої преси та новинної грамотності, наукових статей та аналітичних публікацій для Детектор Медіа, газети День, сайту Медіалаб, Opinion, ІДПО та ін. Веде блогу виданні «Думская». Співпрацює із сайтом Форуму українських студій університету Альберти (Канада).

Виховує двох папужок. Грає на акордеоні та бас-гітарі.

У вільний час в’яже рукавички та шкарпетки друзям, які вже не знають, куди все те подіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *