Анонс: прес-конференція – презентація книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

15 липня 2016 р. (п’ятниця) об 11 -00 у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться прес-конференція – презентація книги історій переселенців «Знедолені? Нездоланні!», видана Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні.

Ця збірка нарисів розповідає про людей, для яких найважливішим стало відкриття України в собі. Тільки залишивши рідні міста Донбасу і Криму, переселенці змогли зберегти себе, свою сутність. Сотні тисяч їх розпорошилися по українській землі – тепер вони живуть на Заході, Півдні та Півночі країни. Ці люди не тільки вистояли в тих непростих випробуваннях, що виникли на їх шляху, а й стали прикладом для інших – зневірених. Дехто продовжує улюблену справу, зберіг свій фах, а хтось вимушений був почати з нуля. Хтось тихо і вперто робить свою окрему справу, інші – гуртують й об’єднують людей навколо себе. Вони стійко переживають бездомів’я, шукають вихід і підтримують інших, бо переконані, що коли розв’язуєш чужі проблеми, свої стають меншими. Ця збірка про сильних і активних людей, які є важливим ресурсом розвитку для українського суспільства.

У прес-конференції візьмуть участь:
Світлана Єременко, автор ідеї, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика;
Ірина Черниченко, переселенка, редактор-упорядник книги «Знедолені? Нездоланні!»;
Ігор Зоц, переселенець, головний редактор газети «Донеччина»;
Олена Маленкова, переселенка, героїня нарису, керівний партнер групи компаній «KDU-realty group»,
Іван Шихат-Саркісов, переселенець, автор і керівник освітнього проекту Technic.in.ua;
Вікторія Іщенко, переселенка, журналістка, авторка книги «Знедолені? Нездоланні!»

Запрошуємо всіх зацікавлених!

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) в рамках проекту Інтерньюз за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

canada

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *