Звіти

Джинса і напівправда передвиборчої журналістики в місцевій пресі – аналітичний моніторинговий звіт за червень 2019 (частина друга)

Оприлюднено

Онлайн видання виглядають менш заангажованим, більшість оцінок їх роботи вищі, ніж у друкованих видань. Інтернет видання приділяють більше уваги темі культури, діяльності правоохоронних органів, містять вдвічі менше джинси – 13,3% у порівнянні з 28,8% у газетах, і трохи краще дотримуються стандартів, зокрема мають 18% збалансованих матеріалів проти 16% таких у газетах.

Звіти

Джинса і напівправда передвиборчої журналістики в місцевій пресі – аналітичний моніторинговий звіт за червень 2019 року (частина перша)

Оприлюднено
Комунікація

Моніторинг ІДПО у червні дає підстави стверджувати, що у виданнях обраних регіонів невисокий рівень дотримання стандартів, майже повна відсутність у публікаціях балансу думок.

Звіти

Моніторинговий звіт за червень 2019 року – Закарпатська область

Оприлюднено

Загальний бал регіону щодо дотримання журналістських стандартів в газетах складає 3,91 бал з 5 ти можливих. У Закарпатській пресі не приділялась увага таким темам, як внутрішньо переміщені особи, зовнішня політика, боротьба із корупцією, іноземні новини. Фокус уваги був приділений питанням політичного характеру. Загальний бал регіону щодо дотримання журналістських стандартів в онлайнових виданнях складає 3,7 бали

Звіти

Моніторинговий звіт за червень 2019 року – Запорізька область

Оприлюднено

Середня оцінка професійності запорізьких місцевих видань у червні 2019 року становить 3,66 з максимально можливих 5 балів. Тематика місцевих газет засвідчує увагу всіх редакцій до життя власного регіону. Середня оцінка рівня професійності сайтів запорізьких місцевих видань у червні 2019 року становить 3,49 бали

Звіти

Моніторинговий звіт за червень 2019 року – Донецька область

Оприлюднено

У роздержавлених друкованих виданнях Донецької області загальний бал за стандарти в червні склав 3,09 (показник квітня – 3,02) з 5 можливих. Як і в попередні моніторингові періоди, журналісти Донеччини бездоганно дотримуються стандарту відсутності мови ворожнечі – 1 бал у всіх чотирьох виданнях. Доступність викладеного матеріалу також на високому рівні і становить 0,98 Загальна оцінка дотримання стандартів в досліджуваних он-лайн медіа – 3,07 з 5 максимальних.Цей показник є приблизно однаковим протягом всіх трьох хвиль моніторингу – 2,81 в лютому та 2,97 в квітні – але поступово зростає.

Звіти

Моніторинговий звіт за червень 2019 року – Волинська область

Оприлюднено

Уже вкотре за результатами моніторингу два стандарти (доступність і відсутність мови ворожнечі) оцінені найвище – по 1 балу. Волинські газети пишуть доступною для читачів мовою, в якій немає словника ворожнечі. Вперше за час моніторингу сайтів найпопулярнішою темою стало життя місцевої громади – 20%.

Звіти

Моніторинговий звіт за червень 2019 року – Кіровоградська область

Оприлюднено

Якість матеріалів у друкованих виданнях – між «трійкою» та «четвіркою» при максимальних «п′яти». Засилля «іншого» у тематиці та жанрах. Мінімум, якщо не нуль, уваги до тем ООС, ВПО, протидії корупції. Середня оцінка за дотримання стандартів на сайтах складає 3,69 бала.