Голови громад Чернівецької області взяли участь у тренінгу «Медіакомпетентність проти інформаційної війни»
Враховуючи специфіку аудиторії, до обговорення була запропонована також тема орієнтирів щодо висвітлення у ЗМІ місцевого політикуму.
Заходи
Враховуючи специфіку аудиторії, до обговорення була запропонована також тема орієнтирів щодо висвітлення у ЗМІ місцевого політикуму.
24 жовтня 2017 року у Херсонському державному університеті відбувся тренінг для журналістів «Нові медіа та професійні стандарти журналістики, або Чи потрібні регіональні медіа у цифровому світі?»
Учасники піднімали ті проблеми переселенців, які вже четвертий рік не вирішуються владою, говорили про зусилля, що їх прикладають члени громадських організацій, які досить активні у невеликому Бердянську, для налагодження порозуміння між переселенцями і місцевою громадою.
Тренінг «Як не стати інформаційною маріонеткою?» відбувся у залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича за організаційного сприяння Житомирського прес-клубу.
Інститут демократії ім. Пилипа Орлика, ГО «Детектор медіа» та Академія української преси поділилися результатами моніторингів ЗМІ та разом з колегами обговорили стан українських медіа.
Як дотримуватись стандартів журналістики в умовах популізму, постправди та тиску різних сторін, дізналися учасники тренінгу, що відбувся 15 вересня в Одесі.
На конкретних прикладах, що стосуються луганських видань, розглядалися засилля запозичених і – відповідно – відсутність власних матеріалів; порушення стандартів, серед яких найбільше бракує дотримання балансу думок.