Одеські бібліотекарі навчилися створювати власні сайти та опанували цифрову грамотність

Про те, як створити власний сайт, наповнювати його якісним контентом та чому це зовсім не складно, говорили на тренінгу «Цифрова медіаграмотність: Як створити сайт в інтернеті та якими мають бути якісні тексти», що відбувся 16 жовтня 2020 року о 10:00 в Одеській обласній універсальній бібліотеці імені М. Грушевського.

До амбасадорів медіа грамотності приєднались фахівці центрів соціальних служб Київщини

8 жовтня 2020 року медіатренерка ІДПО Тетяна Строй провела тренінг з медіа грамотності для фахівців та фахівчинь центрів соціальних служб Києва, Бучі та Обухова.

Тренінг з цифрової медіаграмотності в Одесі відбудеться 16 жовтня – анонс

16 жовтня 2020 року о 10:00 в Одеській обласній універсальній бібліотеці імені М. Грушевського, (вул. Троїцька 11) відбудеться тренінг «Цифрова медіаграмотність: Як створити сайт в інтернеті та якими мають бути якісні тексти».

Медіаграмотності навчатимуть соціальних працівників Києва та області – анонс

Інститут демократії імені Пилипа Орлика (ІДПО, м. Київ) проводить реєстрацію учасників на тренінг «Медіаграмотність як необхідна компетенція та захист проти інформаційних впливів» для фахівців/чинь, соціальних робітників/ць.

Критичне сприйняття інформації та розпізнавання маніпуляцій в медіа обговорювали у Тростянці

Тренінг із медіаосвіти відбувся у місті Тростянець Сумської області в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика.
У публічній бібліотеці зібралися 23 учасники, серед яких передусім – бібліотекарі району, вчителі, працівники закладів культури.